Agjencia Zhurnal.mk.

Ushtari ukrainas në Kherson vrapon për të përqafuar gjyshen e tij

Ky është momenti kur një ushtar i Forcave të Armatosura të Ukrainës kthehet në shtëpinë dhe takon gjyshen e tij.

 

Në video, gjyshja e tij mund të shihet derisa qan nga emocionet dhe ulet në gjunjë në shenjë mirënjohëse për nipin e tij ushtar i cili vrapoi me shpejtësi për ta përqafuar.

Video të ndryshme e përplot emocione janë raportuar këto dy ditë që kur forcat ushtarake hyrën në qytetin e Khersonit.

Kjo erdhi pasi Rusia të premten, tërhoqi plotësisht trupat nga bregu perëndimor i Dnipros në rajonin Kherson.

https://twitter.com/nexta_tv/status/1591485463998742528/video/1

Related posts

Të paktën gjashtë persona kanë humbur jetën në paradën për 4 korrikun në Çikago

Xh M

SHBA akuzoi një anëtar të Gardës Revolucionare të Iranit për komplot për të vrarë John Boltonin

Xh M

Shteti Islamik merr përgjegjësinë për sulmin jashtë ambasadës ruse në Kabul

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More