Agjencia Zhurnal.mk.

“Urime ditëlindjen mbretëreshë”, Kim Kardashian uron Jennifer Lopezin

Jennifer Lopes feston ditëlindjen.

 

Këngëtarja dhe aktorja e famshme amerikane sot ka një ditë të veçantë në kalendarin e saj.

Ndonëse duket e re në pamje, por sipas vitit të lindjes Jennifer sot mbush 52 vite.

Ajo pranoi urime të shumta në rrjetet sociale, madje pati shumë edhe nga artistët që e uruan bukuroshen 52 vjeçare.

Edhe seks simboli Kim Kardashian nuk hezitoi ta uroi miken e saj me fjalët më të bukura bashkë me një foto të tyre.

“Urime ditëlindjen mbretëreshë”, “Te dua”, shkroi Kim sipër imazhit ku shfaqen dy bukuroshet në top formë.

Related posts

Dustin Tavella shpallet fitues i “America’s Got Talent”

D V

Rita Ora pozon në bikini, zbulon format atraktive ndërsa mahnit me pamjen pa grim

D V

Xhensila shfaqet nga Disneyland në Paris me Ajkën dhe Bes Kallakun

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More