Agjencia Zhurnal.mk.

Upps! Nesko kapet duke u puthur, del fotoja

Këngëtari Nesko është rikthyer në skenën muzikore me projektet e reja. Mirëpo, tanimë po qarkullon një fotografi në rrjetet sociale, ku ai shihet duke u puthur me një gocë. Por… ndaluni pak, nuk bëhet fjalë për ndonjë flirt, por, për skenën e klipit. Të plotë e keni këtu

Related posts

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

D V

Morena Taraku vë në pah linjat joshëse të trupit në imazhet e reja

D V

Gold AG dhe Gjin Dona sjellin këngën e re “Mirdita”

D V