Agjencia Zhurnal.mk.

“Unë u përpoqa shumë”/ Meghan Markle përlotet kur flet për largimin nga familja mbretërore

Bashkëshortja e Princit Willaim, Meghan Markle, është përlotur teksa tha se ka punuar fort për t’u përshtatur përpara se të tërhiqej nga detyrat e saj mbretërore në janar të vitit 2020.

“Unë u përpoqa shumë”, ka thënë ylli i “Suits” në pjesën e dytë të dokumentarit “Harry & Meghan”, i cili u shfaq në “Netflix” të enjten.

41-vjeçarja përshkruan largimin nga Anglia, duke thënë se një burrë që mbikëqyrte ekuipazhin e avionit hoqi kapelën dhe ndau vlerësimin e tij për “çdo gjë që ajo bëri për vendin”.

“Unë u përpoqa shumë”/ Meghan Markle përlotet

Dukesha e Sussexit kujton: “Ishte hera e parë që ndjeva sikur dikush e pa sakrificën, jo për vendin tim, për këtë vend”.

Aktorja e “Deal or No Deal” tregon se ajo më pas i tha punonjësit të burrit të saj se “u përpoq kaq shumë”, për të cilën ai u përgjigj: “E di që e bëre. E di që e keni bërë”. Pas shpërnguljes së tyre në Kanada, dyshja dhe djali i tyre tani 3-vjeçar, Archie, qëndruan në pronën e Tyler Perryt në Los Angeles në mars 2020.

Dyshja dhanë dorëheqjen zyrtarisht nga të gjitha detyrat e tyre mbretërore katër muaj para ardhjes së vajzës së tyre.

Related posts

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

D V

Këngëtarja e “Little Mix” Jade Thirlwall synon karrierë ‘solo’, në bisedime me kompaninë diskografike të Ed Sheeran dhe Rita Ora

D V

Filmat “Banshees of Inisherin” dhe “Fabelmans” – fituesit në Golden Globes

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More