Agjencia Zhurnal.mk.

Ulpiana vazhdon e përforcime, prezantohet mbrojtësi shkoadran

Ulpiana ka  vazhduar të përforcojnë radhët e veta, duke shtuar në skuadër mbrojtësin Elmir Lekaj.

Lojtari është bashkuar me skuadrën në Antalia, u po kryhet faza përgatitore.

“Mbrojtësi i djathtë vjen tek Ulpiana nga klubi maltez, Rabat Ajax, derisa më parë ka luajtur tek Vllaznia e Shkodrës dhe Arbëria”.

“Elmiri sot gjatë ditës i’u është bashkuar stërvitjeve me ekipin në Antalya”, thuhet në njoftimin e klubit.

Ulpiana po punon që të ketë skuadër të fortë për pranverë. /Gazeta Olle/

Related posts

Në Tabanoc për hyrje në vend pritet 1 orë

Xh M

Mbledhje e Këshillit për Punë të Përgjithshme të BE-së, në mesin e temave edhe zgjerimi i Unionit

Z.H

Shkupi u bë me transport falas, jo nga Arsovska por nga ajri i ndotur

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More