Agjencia Zhurnal.mk.

Ulpiana nxjerrë në shitje biletat vjetore – nga 100 deri në 500 euro duhet të paguani për t’i ndjekur 20 ndeshje të tyre si vendas

Ulpiana është rikthyer në Superligë këtë edicion, pas disa viteve mungesë.

Megjithatë deri më tani, skuadra nga Lipjani të gjitha ndeshjet i kanë luajtur jashtë shtëpisë së tyre, shkaku i renovimit të stadiumit.

Bardhekaltërtit kanë nxjerrë në shitje biletat vjetore, ku pritet t’i zhvillojnë 20 ndeshje si vendas, 18 në Superligë dhe dy të tjera në garat e Kupës së Kosovës.

Megjithatë për 20 ndeshje, si vendas, bileta vjetore kushton 100 euro, derisa ajo VIP kushton hiq më pak se 500 euro. /Gazeta Olle/

Related posts

Macron e Scholz kërkojnë të ndryshojë mënyra e votimit në BE për vendet e Ballkanit Perëndimor

Xh M

Nuk lejohen të luajnë në Lipjan, Ulpiana vendos se ku do t’i zhvillojë ndeshjet si vendas

Redaksia

Rrahje për kryqin në Kriva Pallankë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More