Agjencia Zhurnal.mk.

Ulpiana – Montana: Përfundon ndeshje me këtë rezultat

Ulpiana vazhdon përgatitjet në bregdetin e Turqisë, bardhekaltërit kësaj radhe u ballafaquan me skuadrën Montana nga Bullgaria.

Lipjanasit në këtë takim testuan të gjithë lojtarët dhe formën fizike të tyre, por pavarësisht lojës së bukur në fund barazuan pa gola pas 90-të minutave.

Ulpiana do të rikthehet në Kosovë ditëve në vijim, duke u bërë gati për sezonën pranverore në BKT Superligën e Kosovës.

Related posts

Daja: Për ne primare është kampionati, pasi nga kampionati jemi ku jemi

Redaksia

Testohet kërçovari tjetër i dyshuar, priten rezultatet

Xh M

Skender Asani rizgjidhet drejtor i ITShKSh-së

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More