Agjencia Zhurnal.mk.

Ulpiana me ‘goditjen’ e madhe në afatin kalimtar, transferon sulmuesin brazilian

Ekipi nga Lipjani ka arritur marrëveshjen me sulmuesin Marclei Santos.

Eksperienca e fundit e ish-futbollistit të kuqezi i përkiste Superligës, ku shkëlqeu dhe ishte në radarin e disa skuadrave vendore dhe ndërkombëtare, mirepo sulmuesi brazilian, keto oferta i ka lënë pas për t’ju bashkuar Ulpianës.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbë

Drejtuesit e skuadrës qytetase e kanë mbyllur me një firmë në kontratë takimin me Santos, që në këtë mënyrë i shuan shpresat përfundimisht ekipeve tjera.

Nërkohë, prezantimi në faqen zyrtare të klubit do të vijë së shpejti.

Related posts

Kovaçevski – Bërnz: Bashkëpunimi ekonomik të intensifikohet me theks te projektet energjetike

Z.H

Mickoski: Nëse tani ka zgjedhje të parakohshme parlamentare, VMRO dhe koalicioni do të fitojnë 61 deputetë

Xh M

Mariçiq në takim me Mogerinin në “Kolegjin e Evropës”

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More