Agjencia Zhurnal.mk.

Ulpiana ka një mesazh pas startit të dobët të sezonit në Superligë!

Skuadra nga Lipjani ende nuk e ka gjetur rrugën e fitores, shkruan Gazeta Olle.

Bardhekaltrit u inkuadruan në elitën e futbollit kosovar pasi patën një edicion të shkëlqyeshëm në Ligën e Parë.

Megjithatë, lipjanasit në katër xhirot e para të Superligës kanë fituar vetëm një pikë dhe gjenden në vendin e fundit në renditjen tabelare.

Por, mesazhi i klubit është i qartë për ndeshjet në vazhdim.

Rrini të qetë, shumë shpejt do të rikthehemi tek fitorja”, thuhet në njoftimin e klubit.

Ulpiana ndeshjen e xhiros së pestë e zhvillon të dielen si musafire e Gjilanit.

/Gazeta Olle/

Related posts

Meta: Trishtim i thellë për bashkëkombasit tanë nga Maqedonia e Veriut

Z.H

Kompanitë e taksive në Shkup paralajmërojnë rritje të çmimeve

D V

A do të bëhet largimi i 20% nga Kushtetuta?, përgjigjet për Zhurnal, Arta Bilalli nga BDI

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More