Agjencia Zhurnal.mk.

Ulet çmimi i naftës

Dizeli nga sonte në mesnatë do të lirohet për dy denarë, informon Zhurnal.

Kështu, çmimi i ri i naftës do të jetë 95 denarë për litër ndërsa çmimi i benzinës ngelet i njejtë.

BS 95 = 84,5 denarë
BS 98 = 87 denarë./Zhurnal.mk

Related posts

Bytyqi: Interesat e përbashkëta politike me SHBA-në hapin potenciale të reja për rritjen dhe zhvillimin ekonomik të Maqedonisë së Veriut

D V

Qeveria do t’i ulë tarifat doganore për këto produkte

Xh M

Dita Botërore e Turizmit, rritje e numrit të turistëve të huaj dhe vendas

Xh M
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!