Agjencia Zhurnal.mk.

U tha se janë ndarë, Avril Lavigne dhe Tyga shihen të afërt me njëri-tjetrin gjatë një feste në Las Vegas

Ata thuhet se i dhanë fund romancës së tyre pas vetëm katër muajsh disa javë më parë.

Por kjo nuk i pengoi Avril Lavigne dhe Tyga të shoqëroheshin me një tjetër në një festë në Las Vegas.

Këngëtarja e “Complicated”, 38-vjeçare, dhe krijuesi i hitit të “Rack City”, 33 vjeç, u afruan shumë në fundjavën e Marshmelo të 4 korrikut në Encore Beach Club, Las Vegas të dielën.

Ky shoqërim i tyre ngreh dyshime te fansat, të cilët mund të pyesin nëse biseda është një tregues se yjet janë përsëri së bashku.

Ish-çifti u panë duke biseduar në një tavolinë VIP, madje Tyga në një moment e mbështjellë krahun rreth saj.

Avril iu afrua shumë Tygas për të folur me të në event. Ajo kishte njërën dorë në ijë teksa bisedonte me Tygan, duke qëndruar pranë tij.

Dyshja dukeshin shumë miqësor teksa bisedonin bashkë.

“Avril ‘nuk donte të kishte në një lidhje me reperin – të cilin ajo e pa vetëm si një ‘rikthim’ pas ndarjes së saj të çrregullt me ​​ish të fejuarin, Mod Sun”, thanë burimet.

“Ka ardhur deri te kjo. Avril nuk donte të lidhje në asgjë. Tyga ishte një rikthim dhe ai e ndihmoi atë të largohej nga marrëdhënia e saj toksike me Mod Sun”, tha një shok i ngushtë i Avril për DailyMail.

Në shkurt, Mod Sun, 36 vjeç, tha se ishte ‘i verbër’ nga vendimi i Avril për tu ndarë. Po atë javë, Avril u pa me Tyga – duke bërë që disa të besojnë se ajo e tradhtoi Mod me reperin. Megjithatë, burimi këmbënguli se nuk ishte kështu.

“Avril nuk e tradhtoi Mod. Tyga ishte një shpërqendrim i lehtë”, ndau burimi.

TMZ fillimisht raportoi se Avril dhe Tyga u ndan ‘disa javë më parë’. Medias iu tha se ‘përfundoi në marrëdhënie të mira’ dhe se ata ishin ‘ende miq’.

“Ata vijnë nga botë të ndryshme dhe botët e tyre nuk mbivendosen. Ishte mirë për atë që ishte”, vazhdoi burimi.
Ndërkohë, një tjetër personazh i brendshëm i industrisë muzikore, i cili e njeh prej vitesh këngëtarin, shtoi: ‘Avril ndihet sikur doli nga marrëdhënia e saj e shkurtër me Tyga pikërisht atë që i duhej.

“Ajo nuk nxitonte të hynte në të dhe nuk nxitonte të dilte prej saj. Ajo gjithashtu nuk është në nxitim për të hyrë në një marrëdhënie të re me askënd”, thanë burimet.

“Ajo thjesht kishte nevojë për këtë marrëdhënie që të dilte nga hapësira në të cilën ishte. Kjo e motivoi atë të largohej nga Mod Sun dhe i dëshmoi asaj se ajo ende mund të gjente dashurinë ose në këtë rast epshin nëse do të ishte e nevojshme”, tha burimi i dytë.

“Ajo nuk do të flasë për Tygan. Ajo është plotësisht në rregull me përfundimin e saj dhe pret me padurim të jetë beqare. Ajo nuk ndihet aspak e lodhur me situatën”, thanë tutje këto burime.

Ndarja e Avril me Tyga vjen pasi ajo përfundoi datën e fundit të turneut të saj botëror “Love Sux” në fund të majit.

Gjatë pjesës evropiane të turneut të saj, Avril kishte një gjerdan me zinxhir prej 80,000 dollarësh diamanti që Tyga bleu për të nga argjendari Eric Mavani.

Ndërsa Tyga – emri i vërtetë Michael Ray Stevenson – ka qenë gjithashtu i zënë, që thuhet se është duke punuar në muzikë të re.

Avril konfirmoi në mars se kishte vazhduar me reperin Tyga, pas ndarjes së saj nga i fejuari Mod Sun, me të cilin u fejua gjatë një udhëtimi në Paris të marsit 2022.

Ish-çifti u fejuan për 10 muaj pas takimit teksa regjistronin duetin e tyre “Flames” të vitit 2021.

Avril u pa në një natë miqësore me reperin Tyga pikërisht në momentin që u publikua lajmi, megjithëse u raportua se ata ishin miq prej disa kohësh.

Avril dhe Tyga më pas u shfaqën për të konfirmuar romancën e tyre disa ditë më vonë teksa ndanë një puthje në festën Mugler x Hunter Schafer gjatë Javës së Modës në Paris.

Related posts

Si u lëndua Ganiu në Big Brother, a ndodhi incidenti pas problemit teknik?

D V

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

D V

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

D V