Agjencia Zhurnal.mk.

U përjashtua nga Për’puthen, ja si po e shijon jetën Ada jashtë programit

Edi dhe Ada janë përjashtuar nga programi i dashurisë, Për’puthen. Kështu vendosi produksioni i emisionit, pasi dyshja u kapën mat në një lokal, sado që Ada kishte tentuar të maskohej.

 

Duket se ky vendim nuk e ka mërzitur aspak, duke shijuar jetën e natës ashtu siç di më së miri. Ajo ka publikuar në Instastory disa momente ku shihet se po kënaqet në shisha bar.Video Player00:0000:06

Related posts

Linda Halimi vjen me këngën e re ‘Amin’, shfaqet atraktive në videoklip

D V

Graniti paketon valixhet dhe kërcënon me largim nga shtëpia e Big Brother VIP, Fifi nisë të qajë

D V

Çimi dhe Stela marrin vendimin e rëndësishëm për lidhjen e tyre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More