Agjencia Zhurnal.mk.

U përfolën për një lidhje dashurie, kjo është e vërteta e raportit në mes Melindës dhe reperit shqiptar

Sot, në media qarkulloi lajmi se rep-artistja Melinda është në lidhje dashurie me reperin Finem.

Këto dyshime i ngriti komenti i Finemit në postimin e Melindës.

 

Mirëpo burime të lajmi.net kanë treguar se fjala është për një projekt muzikor, e jo një lidhje dashurie.

Ndërsa pritet që ditët në vijmë ata të bëjnë publike detaje të tjera rreth këtij bashkëpunimi.

Related posts

E quajtën njëri-tjetrin “vëlla e motër”, por duket se ka diçka më shumë – Fifi dhe Graniti thonë se po lind diçka mes tyre në BBV

D V

Ana Kabashi vjen atraktive me pozat nga pushimi

D V

Dua Lipa merr vëmendjen me ngjyrën e gjelbër në Javvën e Modës në Milano

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More