Agjencia Zhurnal.mk.

U përfol për një përleshje fizike me Finem në Tiranë, Don Xhoni sqaron të vërtetën

Don Xhoni dhe Finemi kohë më parë u komentuan në media për një përleshje fizike në Tiranë.

Lidhur me këtë ka folur së fundi Don Xhoni.

 

Ai ishte i ftuar në “Zemër Luana”, ku edhe është pyetur pikërisht për këtë përleshje.

Don Xhoni hodhi poshtë një gjë të tillë teksa u shpreh se Finemi është një djalë tepër i sjellshëm.

“Kjo për hir të publikut shyqyr që u bë kjo pyetje, sepse nuk ka apsolut asgjë të vërtetë, djali ka pasur një koncert jashtë shtetit kemi pasur me u taku në Kosovë, nuk jemi taku, kemi ardh në Tiranë kemi ngrënë drekë, na ka pritur shumë mirë, është shumë djalë i mirë, i uroj shumë suksese.”, ka sqaruar Don Xhoni një herë e mirë.

Related posts

Rita Ora, Kylie Minogue dhe Sharon Stone duken magjepsëse, teksa kryesojnë yjet të pranishme në natën e parafundit të Javës së Modës në Milano

D V

Viola Davis, Lupita Nyong’o dhe më shumë kujtojnë Chadwick Boseman një vit pas vdekjes së tij

Lea Muslija

Publikohet data e lansimit të projektit muzikor në mes të Fjolla Morinës e Nushit

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More