Agjencia Zhurnal.mk.

U kap me kokainë, arrestohet oficeri i policisë në Tiranë

Uniformat blu kanë arrestuar 3 persona pranë rrugës së Kosovarëve në Tiranë, pasi u kapën me kokainë në mjet.

Ndërsa njëri prej tyre duhej të ishte nën masën e arrestit të shtëpisë.

Ndërkohë mes personave të arrestuar është edhe Elefterios Sullaj, oficer i patrullës së përgjithshme në komisariatin e policisë numër 2 në Tiranë.

Dy të arrestuarit e tjerë janë miq të tij, Mikel Zhegu dhe Eris Tafa.

Related posts

Socialistët anulojnë festën në Kukës për shkak të zisë në Kosovë, Halilaj: Iu bashkohemi vëllezërve tanë

Xh M

Flet babai i 28-vjeçarit që dhunoi dhe burgosi gruan: Pasi foli me nënën e saj nusja u egërsua, akuzat të pavërteta

Xh M

Vritet një grua në Koçan, policia arreston autorin

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!