Agjencia Zhurnal.mk.

U kap mat në momente intime me një vajzë? Bruno sqaron foton që bëri xhiron e rrjetit

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet qarkulloi një foto ku pretendohej se ishte Bruno në momente intime me një vajzë.

 

Në puntatën e sotme të “Përputhen” kjo foto u transmetua në ekran. Bruno sqaroi se nuk është ai djali në foto dhe këtë e vërtetoi me tatuazhet në trupin e tij.

“Më vjen keq që kanë dalë këto imazhe dhe për njerëzit që janë në foto, por unë nuk jam. Unë kam tatuazh që 18 vjeç në qafë, ndërsa ai nuk e ka sepse e kam parë foton pa filtra. Nëse tregohet dhe pa filtra duket fare mirë se fytyra ime nuk përkon me fytyrën e djalit në foto. Vërtetë nuk jam aty, po nuk është diçka e bukur për t’u parë”, u shpreh ai.

Brunos i doli në krah dhe Efi e cila shtoi se edhe tatuazhi në krah ndryshon.

Related posts

Arta Bajrami shfaqet e zjarrtë në bikini e taka të larta

D V

Me një pozë provokuese me të pasmet në fokus, Bebe Rexha njofton për mundësinë që do t’ia ofrojë një talenti të ri në muzikë

D V

Takimi me Adën, Hyseni acarohet shumë keq

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More