Agjencia Zhurnal.mk.

U kap duke marrë para, pranga mjekut tek Spitali i Traumës

Arrestohet një mjek tek Spitali i Traumes në Tiranë.

 

Paraprakisht dyshohet se mjeku është prangosur me akuzen e korrupsionit.

Doktori tek “Trauma” është kapur duke marrë ryshfet gjate orarit të sherbimit.

Related posts

Zgjedhjet e ‘Rithemelimit’ në 18 degët e PD-së, shpallen emrat e fituesve në 13 prej tyre

D V

Coronavirusi në Shqipëri, 2 viktima dhe 309 raste të reja

D V

Rama dhe Erdogan dorëzojnë çelësat e 522 banesave për të prekurit nga tërmeti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More