Agjencia Zhurnal.mk.

U dhunua në banesë nga grabitësit, i moshuari ndërron jetë në spital

Ka ndërruar jetë në spital i moshuari Çaush Shehaj i cili u dhunua brenda banesës së tij në fshatin Klos të Mallakastrës, nga dy të rinj që u futën për të grabitur.

 

Mësohet se 89-vjeçari nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në banesë.

Më herët në një njofm zyrtar, policia deklaroi se për ngjarjen ishin arresuar dy persona, të moshës 23 dhe 28 vjeç.

Related posts

Sherri me hanxhar në Lushnje, fqinjët: Ishte dehur e bërë tapë, djali donte ta trembte

Xh M

Platforma “Gati për Shqipërinë”, deri më tani 71 aplikime nga fusha të ndryshme

N E

Taulant Balla: Propozimi për presidentin e ri të Shqipërisë, para datës 24 maj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More