Agjencia Zhurnal.mk.

U aludua për prishje të miqësisë, Sarah flet për raportin me Einxhel

Blogerja e njohur Sarah Berisha, së fundmi sqaroi raportin e saj me moderatoren Einxhel Shkira.

Sarah në një intervistë në ‘Goca dhe Gra’ tregoi se nuk ka pasur asnjë sherr me moderatoren.

 

“Me Einxhel s’jam zënë dhe s’kemi pse zihemi. Kemi marrëdhënie normale. Nuk bëhemi siç jemi bërë brenda shtëpisë. U prishën shoqëri më të mëdha në “Big Brother Vip” kështu që…”, tregoi Sarah.

Ndryshe dyshja së fundmi në media janë përfolur për prishje të raporteve në mes vete.

Related posts

Getinjo blen veturë të re luksoze, u’a prezanton ndjekësve “BMW” e tij të re

Lea Muslija

Aktakuza për përdhunim, a po e rrezikon kjo martesën e Gjikos me Elitën?

Lea Muslija

“Kom mujtë me i pasë 2-3 banesa e kerre” / Si dhe pse i refuzoi ofertat e majme të bizneseve Miran Ramadani

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More