Agjencia Zhurnal.mk.

Tuna ndiqet nga personazhi i famshëm në ‘Instagram’

Tuna është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Ajo gjithashtu, njihet edhe për paraqitjen e saj të jashtme.

Si duket, këngëtarja së fundi i ka rënë në sy një personazhi të huaj të njohur në ‘Instagram’.

Tuna, ndiqet nga Tristan Mate, vëllai i Andrew Tate, i njohur për hyrje ‘live’ në TikTok.

Tristan ka mbi 1.5 milion ndjekës, dhe është sportist i arteve marciale.

Edhe Tuna gjithashtu ndjekë në ‘Instagram’, sportistin e njohur.

Related posts

Kim Kardashian bëhet me Cybertruck, i çon fëmijët në shkollë me veturëne re të Teslas

D V

Pasi u largua nga “Prive”, Liberta shfaqet joshëse në pozat e reja nga plazhet e Kolumbisë

D V

Tom Cruise ndahet nga e dashura e tij 36-vjeçare, Elsina Khayrova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy