Agjencia Zhurnal.mk.

Tuna dhe Patrisi kalojnë bashkë pushimet në Turqi?

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Tuna Sejdi, prej disa ditësh po shijon pushimet në Turqi së bashku me dy djemtë e saj.

 

Krahas fëmijëve, ajo duket se është edhe me ish-partnerin e saj, muzikantin Patris Berisha.

Ndonëse janë treguar të kujdesshëm në rrjete sociale pasi kanë ekspozuar vetëm fëmijët e tyre, të njëjtit janë kapur edhe bashkë.

Foto: Vipat e Bllokut

Në resortin ku po qëndron e gjithë familja, dyshja fotografohen bashkë në një imazh të publikuar nga faqja “Vipat e Bllokut”.

Kjo është paraqitja e parë publike e ish-çiftit, të cilët siç u raportua u ndanë gjatë vitit që lamë pas.

Sido që të jetë, Tuna dhe Patrisi u bënë prindër për herë të dytë në muajin maj.

Pas Tianit, ata mirëpritën një tjetër djalë të quajtur, Zen. 

Related posts

Ekspertja tregon çfarë shkoi keq me zgjatimet e Angelina Jolies

D V

Pas daljes nga ‘Big Brother VIP’, Fifi ka një surprizë për fansat

D V

Noizy të premten lanson klipin e këngës “Tunde”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More