Agjencia Zhurnal.mk.

Trixa befason me veprimin e fundit, shfaqet në fustan të nusërisë

Artistja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj tash e sa kohë vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

E këto postime të Trixes marrin vëmendjen e publikut e mediave rozë.

Me paraqitjen e fundit në Instagram, Trixa ka befasuar ndjekësit e saj dhe ka marrë vëmendjen e publikut.

E veshur me fustan të bardh të nusërisë Ramosaj mahniti me pamje, ku dhe shfaqej më ndryshe.

Rikujtojmë se Trixa para disa muajsh është ndarë nga aktori Donald Veshaj.

Related posts

Pasi u largua nga “Prive”, Liberta shfaqet joshëse në pozat e reja nga plazhet e Kolumbisë

D V

Tom Cruise ndahet nga e dashura e tij 36-vjeçare, Elsina Khayrova

D V

Vesa Smolica në BBVA: Nuk ka jetë pas vdekjes, nuk ka fakte

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy