Agjencia Zhurnal.mk.

Tri shenjat që janë kokëfortë dhe krenarë

Ata janë aq kokëfortë sa i çmendin të gjithë përreth.

 

Më poshtë janë shenjat e zodiakut që janë krenarë dhe kokëfortë.

Dashi

Pothuajse kurrë nuk do të kërkojë falje. Nëse e bën, duhet të jetë një situatë ku ai ka bërë diçka kaq serioze. Ai do të injorojë akuzat dhe do të vazhdojë më vete. Nëse e shqetësoni, ai është gati për një grindje më të ashpër për ta lënë atë vetëm, transmeton KP.

Luani

Kur e gjen veten në konflikt, Luani do të përpiqet të bëjë çmos për të luftuar për pikëpamjet e tij. Nëse e kupton se ka gabuar, ai do të bëhet dramatik.

Akrepi

Personat e lindur në shenjën e Akrepit janë gati të flasin derisa të lëndoni egon e tyre. Në rast se ata janë fajtorë dhe ju jeni të pafajshëm, Akrepat patjetër do të kërkojnë falje. Sidoqoftë, nëse është faji juaj, ekziston mundësia që ata të ndërpresin marrëdhënien me ju.

Related posts

5 këshilla bukurie që duhet të ndiqni gjatë verës

D V

Komplimenti që çdo shenjë e horoskopit ka nevojë t’ja thuash

D V

Horoskopi, dy shenjat më me fat për sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More