Agjencia Zhurnal.mk.

Treshja e Drenasit ftohen nga Kolumbia për Copa America

Tre lojtarët tanë që vijnë nga Kolumbia, Yulian, Camilo dhe Steven janë ftuar nga Kombëtarja e këtij vendi e Futsallit për Copa America 2022 që do mbahet në Paraguai.

Përndryshe treshja në fjalë janë dhe lojtarët kyç të kombëtares së tyre nga Amerika Latine.

Kolumbia gjendet në grupin A me: Brazilin, Uruguain, Ekuadorin dhe Kilin.

Treshja kolumbiane e ndihmuan Liqenin të fitonin titullin e kampionit në Kosovë.

 

Related posts

Petkov: Vizita në Shkup do të dëshmojë se fqinjësia e mirë është fundamentale për marrdhëniet tona

Z.H

Vjen kandidatura e tretë në LSDM, për kryetar kandidon Vllastimir Aleksovski

Z.H

Deputeti i VMRO Mucunski pozitiv në Covid 19

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More