Agjencia Zhurnal.mk.

Trepça ’89 në bisedime me dy futbollistë të njohur

Trepça ’89 e mbylli edicionin vjeshtor si kryesuese në Grupin A të Ligës së Parë.

Skuadra nga Mitrovica tashmë po punon për afatin kalimtar të janarit, ku pritet të bëhen edhe disa transferime.

Burime të GazetaBlic Sport mësojnë se “Minatorët” janë në bisedime me dy futbollistë, Altin Aliu dhe Albutrint Morinën.

Aliu ishte pjesë e skuadrës së Malishevës, atje ku njoftoi për largimin e tij.

Në anën tjetër, Morina ishte pjesë e shumë klubeve të futbollit kosovar dhe tashmë mund të jetë pjesë e skuadrës nga Mitrovica, mirëpo karrierën e tij mund ta vazhdojë edhe tek skuadra e Vëllaznimit nëse palët arrijnë marrëveshje.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhin gjërat tutje.

Related posts

VMRO-DPMNE: Çdo ditë nga një parti del nga koalicioni i LSDM-së

N E

Vendoset edhe një zonë fitnesi në komunën e Çairit

Z.H

Mot me vranësira të ndryshueshme, paradite me shi, pasdite me periudha të diellit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More