Agjencia Zhurnal.mk.

Treni godet një grua në Maxhari

Sot në ora 09:19 treni me numër 601 ka goditur një grua në Maxhari.

 

Informatat e para janë se treni me numër 601 i cili ka lëvizur në relacionin Tabanoc – Shkup, në lagjen Maxhari ka goditur një person femër. Nga ana e komisionit të NP Hekurudhat dhe policia është bërë ekspertizë ndërsa gruaja e lënduar, nga ana e ndihmës së shpejtë është dërguar në klinikat e Shkupit./Zhurnal.

Related posts

Parandalohet kontrabandimi i 13 mijë litrave Etanol

D V

Konfiskohet në Durrës 45,5 kg kokainë në një kontenjer me mish pule, destinacion kishte Maqedoninië

Z.H

Në pranga dy persona për blerje të votave në Shkup

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More