Agjencia Zhurnal.mk.

Trejsi Sejdini pozon me fustanin e shkurtër për setin e ri fotografik

Trejsi Sejdini publikoi imazhe joshëse të reja.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell imazhe të reja në rrjete sociale së fundmi, shkruan lajmi.net.

Ajo pozoi me një fustan ngjyrë portokalli i cili kishte një model të hapur tek pjesa e gjoksit dhe ishte aq i shkurtër sa që këmbët e saja morën të gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë format trupore, teksa u shfaq me fustan të shkurtër i cili i zbuloi shumë.

Trejsi pozoi për kamerën mjaft provokuese për kamerën duke shfaqur aftësitë e saj të modeles teksa në u komentua pozitivisht në komente.

Related posts

Kylie Jenner zbulon se mban foton e partnerit Timothee Chalamet në ekranin e telefonit të saj

D V

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

D V

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!