Agjencia Zhurnal.mk.

Tre shenjat e Horoskopit që vishen më mirë

Mund të kemi qëndruar në shtëpi për gati dy vjet, por tani dalim dhe dalëngadalë përpiqemi të gjejmë ritmet që ndoqëm para pandemisë. Ndoshta, pas aventurës që kemi jetuar, shumë gjëra kanë ndryshuar në botëkuptimin dhe jetën tuaj të përditshme, por nëse i përkisni shenjave të mëposhtme, një gjë definitivisht nuk ka ndryshuar: dashuria juaj për modën. Meqenëse jemi në muajt e Modës në të gjithë botën, ne ju paraqesim ato shenja të Horoskopir që e duan modën, konsiderohen shumë me stil dhe të veshur mirë.

 

Luani Nuk kishte asnjë mënyrë që Mbretëresha e Horoskopit të mos ishte e para në këtë listë. Ata duan që vëmendja të jetë gjithmonë mbi ta dhe mënyra më e lehtë për ta bërë këtë është veshja mbresëlënëse, e shtrenjtë dhe shumë moderne. Veshjet e tyre do të jenë të mbushura me rroba të shtrenjta, nga pëlhura të bukura me ngjyra apo modele të ndezura, por pa e ekzagjeruar, pasi i pëlqen vëmendja pozitive dhe jo negative. Secila prej paraqitjeve të tyre ka diçka që bie në sy, ndërsa ajo nuk do të dalë e pakapshme as për të hedhur mbeturinat.

Peshorja Me Afërditën sundimtare të tyre, ata që i përkasin shenjës së Peshores, konsiderohen si një nga shenjat më me stil. Aq sa e duan ekuilibrin, ata lehtë mund ta thyejnë këtë rregull në zgjedhjen e veshjeve të tyre. Ata ndjekin modën dhe gjithmonë arrijnë ta përshtatin atë me prezantimin dhe mënyrën e tyre të jetesës. Sidoqoftë, ata nuk do të bëjnë paraqitje të dukshme. Paraqitjet e tyre të kostumeve nuk janë kurrë të mërzitshme, por ato shumë shpesh lëvizin me tone tokësore dhe neutrale.

Ujori Studentët e Ujorit do të informohen për tendencat e modës dhe ata do të jenë të parët që do t’i provojnë ato. Sigurisht, ata do të ndajnë njohuritë e tyre me të dashurat e tyre, por ata nuk do të qëndrojnë vetëm në atë që mbron moda. Ata do të përshtatin trendet e reja me veshjet e tyre ekzistuese dhe do të studiojnë shumë mirë se si të kombinojnë veshjet e tyre. Ata krijojnë kështu stile dhe paraqitje origjinale, të cilat gjithashtu mund të bëhen trend./abcnews.al

Related posts

Si do të jetë dasma juaj sipas shenjës së horoskopit

D V

Prerja e flokëve “Shullet” përmban dy nga trendet më të mëdha të këtij viti

D V

Mund të ngeleni pa kafe; Ja si ka ndikuar pandemia dhe çfarë po ndodh me pijen më të dashur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More