Agjencia Zhurnal.mk.

Tre persona lëndohen si pasojë e një aksidenti në Kavadar

Tre persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në Kavadar, me çrrastë një vajzë dhe një djalë kanë marrë lëndime të rënda trupore, këtë e ka konfirmuar për MIA mjeku kujdestar Ratko Grkov.

 

“Të rinjtë janë lënduar në një aksident trafiku në qendër të Kavadarit, ku janë përfshi një motoçikletë dhe një biçikletë. Të lënduarve iu dhamë ndihmën e parë, megjithatë për shkak të seriozitetit të lëndimeve një djalë dhe një vajzë i dërguam për kurim në Shkup”, deklaroi Grkov.

Related posts

KSHZ: Deri në ora 9 jehona e zgjedhjeve është 5,25 për qind

D V

Kovaçevski: Nuk e ndaj kuadrin në të vjetër dhe të rinj, partia është e hapur për të gjithë që mund të japin kontributin e tyre

D V

OSBE-ja dhe BE-ja do të monitorojnë rastet e krimit të organizuar dhe korrupsionit të lartë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More