Agjencia Zhurnal.mk.

Travis Barker reagon pasi Kourtney Kardashian thotë se dëshiron të “thith” gjakun e tij

Romanca e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker vazhdon të nxehet dhe komenti i saj i fundit në mediat sociale shërben si provë.

 

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker po vazhdojnë të kënaqen në muzgun e romancës së tyre, shkruan Eonline.

Travis së fundmi ndau disa fotografi në Instagram të tij dhe Kourtney nga një natë në Las Vegas, plot me dy emoji vampirësh si mbishkrim.

Ndërsa fansat dhe kolegët e tjerë të famshëm komentuan me lëvdata për çiftin, ishte komenti i Kourtney për gjysmën e saj tjetër që pa dyshim qëndroi mbi pjesën tjetër.

Ylli i Keeping Up With the Kardashians, komentoi në postimin e fundit të Travis, “Unë dua të thith gjakun tuaj”.

Për të mos u tejkaluar nga dashuria e tij, bateristi u përgjigj “E preferuara ime”, dhe madje shtoi një emoji të rënies së gjakut për efekt të plotë.

Shkëmbimi i fundit në internet midis të dyve është vetëm plotësimi i fundit i sagës së tyre romantike, duke marrë parasysh që romanca e tyre ka qenë mjaft e shfrenuar pothuajse nga fillimi.

Jo vetëm që të dy kanë shkëmbyer komente thumbuese me njëri-tjetrin në mediat sociale, por ata së fundmi kanë kanalizuar gjakun e tyre të vërtetë si vampirë në një selfie së bashku.

Related posts

Fifi e lumtur pranë familjes, uron babain me rastin e ditëlindjes

D V

Pas akuzave që ia shkatërruan karrierën, Kevin Spacey rikthehet në xhirime

D V

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More