Agjencia Zhurnal.mk.

Transplantimi i flokëve me super çmim prej 990 euro

Nëse keni probleme me mungesën e flokëve, dhe shkaku i kësaj jeni i pasigurt dhe nuk jeni të lumtur, e që përsëri të kënaqeni me pamjen tuaj, zgjidhja juaj e përhershme është Vatanmed Maqedoni.

Klinika e Transplantimit të Flokëve Vatanmed, për klientët e saj të ardhshëm, me rastin e 17 vjetorit të ekzistencës së saj, ka përgatitur një fushatë me një zbritje ekskluzive në shërbimin e saj më të kërkuar.

Metodat më efektive të transplantimit të flokëve, të kryera sipas standardeve më të fundit botërore, deri 01.07.2022, mund ti merrni  ME ÇMIM EKSTRA NË ZBRITJE NGA 990 EURO.

Shërbimet e transplantimit të flokëve janë krejtësisht pa dhimbje, ndërsa kënaqësia e pacientit është e rëndësisë më të madhe. Ekipi në Vatanmed përbëhet nga ekspertë plotësisht profesionistë dhe personel mjekësor, që janë gati të ndihmojnë secilin nga pacientët në çdo kohë. Çdo intervenim pasohet nga një proces 7-10 ditor rikuperimi, për të cilin është përgjegjës një ekip i veçantë i Vatanmed-it, i cili garanton mbështetje 24-orëshe.

PËRFITONI NGA KJO ZBRITJE SPECIALE NË KLINIKËN TONË DHE FILLONI VERËN ME NJË PAMJE TË RE!

Nëse jeni të interesuar për këtë procedurë, që me të vërtetë do t’ua ndryshojë jetën dhe vetëbesimin tuaj, ose thjesht doni të dini më shumë detaje, plotësoni formularin më poshtë dhe prisni thirrjen tonë:

Sigurisht, mund të na kërkoni edhe numrat e mëposhtëm: +389 70 503 490 në gjuhën maqedonase/ +389 70 503 480 gjuhën shqipe. Konsultat tona janë falas.

Ju gjithashtu mund të vizitoni faqen në facebook https://www.facebook.com/vatanmedmacedonia/ dhe faqen e internetit www.vatanmed.com 

Ordinanca gjendet në kompleksin Mavrovasja, në Shkup.

Related posts

Ibrahimi: Bashkëpunimi opozitar është nevojë e shqiptarëve

Redaksia

Bullizmi në shkolla, fenomen shqetësues

Xh M

Osmani në Bratisllavë takon të dërguarin e Francës për Ukrainën, Ejbron dhe opozitaren bjelloruse, Tihanovskaja

Xh M