Agjencia Zhurnal.mk.

Trajneri i Sampdorias i shqetësuar për Winks: Prejse ka ardhur ka bërë vetëm një seancë stërvitore

Trajneri i Sampdorias është i shqetësuar me mesfushorin Harry Winks.

Lojtari duket se nuk po arrin të ambientohet, pasi prejse ka ardhur e ka bërë vetëm një seancë stërvitore.

 

Vetë Giampaolo thotë se nuk e di kur lojtari do të jetë gati për lojë.

“Që kur erdhi nga Spurs, ai kishte vetëm një seancë stërvitore me ne dhe asgjë tjetër. Shpresoj se ai do të jetë në gjendje të kthehet së shpejti”, tha fillimisht ai.

“Unë me të vërtetë nuk e di se kur Harry do të jetë i disponueshëm”, përfundoi Sampaoli.

Winks u transferua në formë huazimi nga Tottenhami, por deri më tani nuk ka treguar performancë të mirë.

Related posts

Maratona e notit e Ilindenit për herë të 43-të në ujërat e liqenit të Ohrit

Xh M

Serbi Aleksej Jankov i kërkon duel Ervis Bicit !

A.S.

Top 10 futbollistët nën 21 vjeç me kontributin më të madh të golave në sezonin e fundit, Valmir Veliu pjesë e listës së bashku me yjet si Haaland, Vinicius Jr e Adeyemi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More