Agjencia Zhurnal.mk.

Trajneri i njohur Ilir Daja sot pritet të zyrtarizohet te Ballkani

Karriera e trajnerit të njohur Ilir Daja do të vazhdojë në Kosovë.

Trajnri thuhet se ka mbyllur marrëveshjen me klubin e Ballkanit, në Superligën e Kosovës.

Së bashku me të, do të shkojë dhe asistenti i tij Artim Pollozhani.

Klubi nga Suhareka ka larguar nga posti i trajnerit Bekim Isufi në fund të stinorit vjeshtor.

Sot gjatë ditës pritet që klubi të zyrtarizojë trajnerin e ri.

Ballkani ndodhet aktualisht në vendin e tretë në Superligën e Kosovës me 33 pikë të grumbulluara. /Gazeta Olle/

Related posts

Kryeministri Kovaçevski refuzon të jetojë në Vilën e kryeministrit në Vodno

Z.H

Trençevska: Ofrojmë kushte për personat e moshuar, shtëpitë e të moshuarve komod për të jetuar

Xh M

Escobar: “Ballkani i Hapur” iniciativë e shkëlqyeshme, të mbetet projekt ekonomik, jo politik

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More