Agjencia Zhurnal.mk.

Tragjedi/ Vdes shkupjanja pasi ra në tenxheren me ajvar

Një grua shkupjane rreth të 50tave ka rënë në tenxheren me ajvar të cilën e përgatiste për dimër, ndërsa nga djegja e rëndë, ka ndëruar jetë, informon Zhurnal.

 

Sipas informatave të para, gruaja ka përfunduar me djegje serioze të trupit dhe është dërguar në spitalin e qytetit, “Shën Naum Ohridski”. Vdekja e saj erdhi pas disa ditëve në spital.

Siç bëjnë të ditur jozyrtarisht nga spitali, arsyeja për aksidentin ka qenë konsumimi i alkoolit para se të fillojë me përgatitjen e ajvarit./Zhurnal.mk

Related posts

Arrestohet një person i dyshuar për vjedhje në Gjakovë

D V

Ushtronte dhunë ndaj prindërve dhe motrës së tij, arrestohet 34-vjeçari në Gramsh

D V

MPB: 263 shoferë të dënuar për vozitje të shpejtë në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More