Agjencia Zhurnal.mk.

Tragjedi në Fushë Arrëz/ 10-vjeçari rrëshqet dhe mbytet në rezervuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Bashkinë Fushë Arrëz. Sipas informacioneve paraprake në fshatin Iballë, në një rezervuar, është mbytur aksidentalisht një fëmijë.

Shtetasi O.K 10, vjeç dyshohet se ka rrëshkitur në rezervuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Ende nuk dihen detaje të tjera rreth kësaj ngjarjeje të rëndë.

Related posts

Basha në Kongresin Amerikan: Prioritet, lufta kundër korrupsionit dhe krijimi i mundësive për shqiptarët që të mos largohen nga vendi

Xh M

Marrëveshja për emigrantët, Balla: Protokoll me afat 5-vjeçar, shpenzimet i përkasin Italisë. S’do dalin nga strukturat e strehimit

Xh M

Tirana ndez dritat e festave, Veliaj: Mirësi për të gjithë! Ftoni familjarët që t’i kalojnë festat në kryeqytetin tonë

Xh M