Agjencia Zhurnal.mk.

Tragjedi në familjen e ish-mesfushorit të Interit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen e ish-mesfushorit të Interit e Barcelonës, Arturo Vidal, i cili ka humbur të atin e tij, Erasmo, në moshën 61-vjeçare.

Siç raportojnë mediat, ai kaloi një arrest kardiak në hipodromin ku punonte dhe humbi jetën në momentin kur mbërriti në spital, ndërkohë që policia është duke investiguar ngjarjen.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, klubi i Flamengos, ku aktivizohet mesfushori nga Kili, shkruan: “Me keqardhje ju informojmë për ndarjen nga jeta të Erasmo Vidal, babai i lojtarit tonë, Arturo Vidal.

Ne i japim forcë atij në këtë moment të vështirë”.

Related posts

Milani dhe Leao kurrë nuk kanë qenë më larg marrëveshjes

D V

Neymar përfitoi 400 milionë euro në sezonin e parë te PSG, por ky ishte një investim që e dërgoi në një dimension tjetër futbollin francez

D V

Arijan Ademi po largohet nga Dinamo Zagreb pas 13 viteve, do ta nënshkruajë kontratën e jetës me klubin e ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More