Agjencia Zhurnal.mk.

Trafikim me të mitur në Tiranë, arrestohet 33-vjeçarja

Dhjetë qytetarë janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit në Tiranë.

 

Mes tyre është një 33-vjeçare e akuzuar për trafikim të miturish. Për S. K. rëndon vepra penale “Trafikim i të miturve” pasi Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë i vuri masën “Arrest me burg”.

“Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshëm u bë kapja dhe ndalimi i shtetases S. K., 33-vjeçe, pasi Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, ka caktuar masën e sigurisë ‘Arrest në burg’, për veprën penale ‘Trafikim i të miturve’”, njofton policia.

Related posts

Mbytet një shqiptar nga Kosova në plazhin e Durrësit

D V

Një banor i Shkupit me thikë sulmoi policë

D V

MPB gjobit 163 shoferë në Shkup

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More