Agjencia Zhurnal.mk.

Traboin Mehaj vjen së shpejti me ‘Jeta ime’

Një projekt të ri muzikor e ka drejt finalizimit.

Këngëtari Traboin Mehaj, ka konfirmuar për ndjekësit e tij që ata do t’i surprizojë me një këngë të re, që do quhet ‘Jeta ime’.

Përpos kësaj, artisti ka ndarë edhe bashkëpunëtorët e projektit.

Muzika dhe Orkestrimi i këngës janë bërë nga Samir Hajra, kurse, teksti u shkruan nga Valon Biba.

E, të plotë do e shohim nesër.

Related posts

Burri i Shkurte Fejzës: Gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

Xh M

Pro Band lanson duetin me Ganën, quhet ‘Goce Goce’

Xh M

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy