Agjencia Zhurnal.mk.

Tottenham dëshiron të rinovojë me Conte

Tottenham Hotspur dëshiron të vazhdojë bashkëpunim me Antonio Conte.

Sipas raportimeve në Angli, Tottenham tashmë po përgatit një kontratë të re për t’i ofruar Contes një rinovim.

 

Klubi anglez e konsideron atë thelbësor për projektin e tij fitues dhe për mbajtjen e yjeve të ekipit dhe shpreson se ai do të zgjasë marrëdhëniet e tij me ekipin përtej vitit 2023, kur skadon kontrata aktuale.

Mbetet të shihet nëse do ketë akordim në mes palëve për të vazhduar bashkëpunimin.

Related posts

Roland Garros: Nadal mposhtë Gjokoviçin dhe plasohet për në gjysmëfinale

Z.H

Reali luan ndaj Osasunas për ta marrë kreun e tabelës – formacionet zyrtare

D V

Liverpooli nuk heq dorë nga Dembele

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More