Agjencia Zhurnal.mk.

Top shënuesit në Superligën e Kosovës në futsal

Janë mbyllur ndeshjet javës së gjashtë në Superligën e Kosovës në futsal, ku nuk kanë munguar përballjet e bukura dhe golat.

Përveç ndeshjeve edhe gara për top-shënues të Superligës së Kosovës në futsal po vazhdon të jetë e fortë, ku këtë javë ndryshimet nuk mungojnë.

Rinor Hoti i Malishevës ka mbetur me 13 gola, pasi nuk e ka gjetur rrjetën këtë javës.

Ngjitet në renditje Ramadan Alaj që ka tani 9 gola, aq as ka edhe Narcis Alibegu i FC Vjosa, që shënoi një gol në ndeshjen e tij të fundit.

Arben Mustafa (FC Trepça) dhe Jetmir Gashi (FC Vjosa), ndajnë pozitat tre dhe katër.

Related posts

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e stadiumit/ Ajdini: Mbetemi të përkushtuar ndaj Tetovës

Xh M

Me ftesë të Vjosa Osmanit, kryeministri Xhaferi javën e ardhshme për vizitë në Prishtinë

Xh M

Qarkullimi po zhvillohet pa probleme

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy