Agjencia Zhurnal.mk.

Top kreacionet për ditët e festave: Shtatë fustane në nuancat e kuqe

Ngjyra e dashurisë dhe e lumturisë është karakteristikë e dhjetorit dhe fokusi i stilit janë format e lehta që mund t’i stiloni sipas dëshirave dhe humorit tuaj

 

Zgjidhni bizhuteri si p.sh. vathë floriri apo gjerdan me perla.

Ngjyra korale miklon lëkurën, zgjidhni një nuancë që do të theksojë siluetën dhe do t’i japë një stil energjik.

Me krijime të tilla, një shumëllojshmëri e takave të larta dhe këpucëve me taka shkojnë shumë.

Me këto krijime shkojnë mirë edhe çizmet e gjata, ndoshta disa tone më të errëta.

Një triko e gjatë e thurur mund të shërbejë si një fustan elegant, perfekt për një ndejë ditore.

Rrobat e parezistueshme do të dekorojnë çdo fustan, madje edhe një prerje bazë, të drejtë.

Kreacioni me pala merr formë me një rrip të gjerë me një kapëse dekorative.

Për një pamje totale që tërheq vëmendjen, zgjidhni krijime me një ton të ngjashëm – nga qafa te çizmet.

Fustani i frymëzuar nga palltoja duket i mrekullueshëm me një rrip argjendi ose floriri. 

Related posts

Pse gratë duan t’i diskutojnë problemet, ndërsa burrat ikin si djalli nga temjani?

D V

Fati yt sot, horoskopi 22 dhjetor 2021

D V

Jini gjithmonë në trend: Këto janë modelet më të njohura të xhaketave për vjeshtë, dhe ato shkojnë me çdo veshje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More