Agjencia Zhurnal.mk.

Top 10 golat më të mira në Superligën e Kosovës

Këtë stinor vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës janë shënuar gola të bukur.

Më poshtë mund të shihni top 10-golat më të mirë që u realizuan, që nga Ergyn Ahmeti ndaj Malishevës dhe Gerhard Progni në xhiron e fundit të stinorit vjeshtor ndaj Ballkanit, njofton Klankosova.tv.

Ndryshe, Gjilani e përfundoi stinorin vjeshtor në pozitën e parë me 35 pikë pas 18 ndeshjeve.

Related posts

Geer: Nga ju varet anëtarësimi deri në vitin 2030, nevojiten reforma

Z.H

Boki 13 është çuar në burgun e Idrizovës

D V

Regjistrohen 668 raste të reja me Kovid-19, 887 të shëruar dhe shtatë të vdekur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More