Agjencia Zhurnal.mk.

Toni Kroos refuzon Man City

Toni Kroos nuk mendon lëvizjen drejt kampionit anglez në fuqi, Manchester City.
Sipas raportimit të ‘Fichajes’, mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, ka refuzuar mundësinë për t’u transferuar te Manchester City, transmeton lajmi.net.

Skuadra e Pep Guardiolas është e prirur të forcojë mesfushën e tyre përpara gjysmës së dytë të sezonit, por do të duhet të kërkojë diku tjetër.

Gjermani ka kontratë me Realin deri në vitin 2023 dhe ende nuk ka vendosur nëse do të vazhdojë më tej, apo do pensionohet.

Related posts

Vazhdon gjykimi për rastin e shtantazhit të Valbuenas: Benzema mund të lirohet në bazë të kërkesave të prokurorit

D V

Mbyllen vazhdimet, fituesi i ndeshjes Zvicër – Spanjë përcaktohet në penallti

D V

Bernardo Silva po kërkon shtëpi në Barcelonë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More