Agjencia Zhurnal.mk.

Tjetër pozë atraktive e Morenës, në të cilën mbulon gjoksin me duar

Morena Taraku ka ditur të marrë vëmendjen e fansave dhe faqeve rozë sa herë që shpërndan imazhe në rrjetet sociale.

 

Bukuroshja e famshme ndiqet nga më shumë se 1.2 milionë përdorues të Instagramit, derisa jo rrallëherë fotografitë e saj ngacmojnë imagjinatën.

E njohur për fizikun mbresëlënës, ajo nuk heziton të provokojë me hiret e saja.

(Foto: Instagram/morenataraku)

Gjatë të enjtes, e ka shpërndarë një fotografi në Instagram, e cila ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

Morena paraqitet e zhveshur në pjesën e sipërme, mirëpo nuk ka lejuar t’i ekspozohet gjoksi duke mbuluar me duar. 

Related posts

Mozzik e Getinjo performojnë në “Sunny Hill” në Tiranë

Lea Muslija

Arrestohet Fero, pasi goditi me grushte një qytetar në rrugë

Lea Muslija

Këngëtarja turke arrestohet për një shaka që bëri lidhur me shkollat ​​fetare

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More