Agjencia Zhurnal.mk.

Tjetër aksident me fatalitet në rrugët e Kosovës, vdes një person në afërsi të Suharekës

Një person ka humbur jetën pas një aksidenti  që ka ndodhur në orët e mbrëmjes në autostradë mes Suharekës dhe Prizrenit.

 

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

“Rreth orës 20:00 në autostradë afër Suharekës, raportohet se është shkaktuar një aksident trafiku me fatalitet. Sipas informatave të para dyshohet se një automjet dhe një këmbësor janë përfshirë në këtë aksident”.

Njësitet kompetente kanë dal në vendin e ngjarjes për të kryer hetime.

Related posts

Arrestohen dy persona për tregtim të paautorizuar të armëve

D V

Arrestohet një person i kërkuar në Ferizaj

D V

Lëndohen rëndë dy të punëtorë në Sveti Nikollë dhe Shkup

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More