Agjencia Zhurnal.mk.

Tjetër aksident, dy të plagosur në aksin Elbasan-Librazhd

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur dy persona të plagosur, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Më herët gjatë mbrëmjes njëtjetër aksident ndodhi në Elbasan. Në Papër u përplasën dy makina dhe si pasojë mbetën 3 persona të plagosur.

Related posts

Arrestimi i Sekretares së Përgjithshme të MSH, SPAK jep detajet nga hetimi

Xh M

Kontrollet me mjetet inteligjente, pezullohen 155 patenta. Vendosen 2125 gjoba

Xh M

Aksident në aksin rrugor Korçë-Bilisht, përplasen dy “Benz-a”/ Njëri nga shoferët në gjendje të dehur

Xh M