Agjencia Zhurnal.mk.

Thjeshtësia e Thomas Mullerit, fiton miliona dhe përdor një telefon të thyer

Futbollisti i Bayern Munichut, Thomas Muller, është një nga futbollistët më të paguar në botë, por nuk do ta merrni me mend nga telefoni që ai mban.

Kjo duket qartë pas një postimi të Leon Goretzka në Instagram, i cili tregoi se si duket telefoni i lojtarit legjendar gjerman nga Noumea.

“Po telefoni?”, pyeti Goretzka, Mullerin.

“Është koha për një të ri”, u përgjigj Muller, të cilit i erdhi një pyetje e re nga shoku i skuadrës.

“A funksionon akoma?”, ishte pyetja drejtuar sulmuesi gjerman.

“Po, por bateria nxehet kur e përdor për një kohë të gjatë”, është përgjigjur sulmuesi me përvojë.

Muller luajti 17 ndeshje në të gjitha garat për Bayernin këtë sezon, duke shënuar dy gola dhe duke regjistruar pesë asistime, ndërsa deri tani ka luajtur 126 ndeshje për kombëtaren gjermane dhe ka shënuar 45 gola.

Vlen të theksohet se Muller është nën kontratë me Bavarezët deri në verën e vitit të ardhshëm dhe paga e tij vjetore është rreth 20 milionë euro.

Related posts

Coutinho tregon se kush duhet ta drejtojë Barcelonën mes Klopp dhe Flick

D V

Liga Premier ia heq gjysmën e dënimit Evertonit, ndryshon tabela në Angli

D V

Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy