Agjencia Zhurnal.mk.

Theret një i mitur në Lipjan

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një i mitur është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK pasi ishte therur me thikë. 

 

Rasti ka ndodhur në fshatin Medvec në Lipjan, të hënën në ora 14:30.

“Viktima mashkull kosovar  (i mitur) është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, pasi që ishte therur me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar (i mitur)”, thuhet në raport.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Related posts

Një i plagosur në Pejë, të shtëna me armë në Çarshinë e gjatë

D V

Prishi rendin dhe qetësinë publike, arrestohet 57 vjeçari nga Trebishti i Rekës së Poshtme

N E

Mbytet në plazhin e Shëngjinit pushuesi nga Kosova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More