Agjencia Zhurnal.mk.

Thaqi: Kemi arritur një fitore me shumë vështirësi

Kryetrajneri i Malishevës, Arsim Thaçi, ka përgëzuar futbollistët e tij për fitoren e arritur ndaj Feronikelit.

“Feronikeli ka lojtarë me përvojë, që ne nuk i kemi, por ajo që na bën të jemi skuadër më e mirë është dëshira për të arritur fitoren.

Ishte ndeshje e fituar me shumë vështirësi, por e rëndësishme është që kemi arritur te pikët e plota”, ka deklaruar Thaçi.

Malisheva fitoi 1:0 me golin e realizuar nga Donart Vitija dhe tani pas pesë xhirosh, Malisheva ka tri fitore.

/Gazeta Olle/

Related posts

Kombëtarja e Kosovës arrin në Belfast, sot zhvillon stërvitjen e fundit para ndeshjes së nesërme

Redaksia

EFSE e theksoi Bankën popullore si lidere në rajon në mbështetjen e zhvillimit të sektorit fintek

Z.H

Filipçe: Secili nga ne mund të zëvendësohet, u përmbahem komenteve derisa zgjat hetimi për Tetovën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More