Agjencia Zhurnal.mk.

Tha se mashkulli që nuk është boss mos t’i afrohet, Mevlani reagon pas deklaratës së Antonelës

Antonela Berisha pak ditë më parë bëri një deklaratë lidhur me meshkujt.

Sipas saj nëse një mashkull nuk është ‘boss’ mos t’i afrohet.

 

Lidhur me këtë ka reaguar Mevlani, i cili në “Për’puthen”, kishte shumë takime me Antonelën.

Ai ka ‘ironizuar’ me deklaratën e Antonelës.

“Me pak fjalë ne që skemi lekë, që sjemi (Bosa) i bie të rrijmë beqarë!? Hapni sytë çuna se nuk ju dashkan ju po lekët e juaja.”, ka shkruar ai.

Related posts

Publikohet data e koncertit të Unikkatil në Prishtinë

Lea Muslija

Edi Rama “kopjon” Elgit Dodën dhe Xhensila Myrtezajn

Lea Muslija

Në Bangladesh, mijëra në shesh në 5 të mëngjesit për të parë Argjentinën

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More